Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

НОВАРСЕНОЛ, або неосальварсан, — кристалічний порошок жовтого кольору. Добре розчиняється у воді, не розчиняється в ефірі й спирті. Водяні розчини нейтральної реакції, містять 20 % миш'яку. Зберігають препарат у темному місці, у щільно закупореній тарі, разом з іншими отруйними препаратами. Оскільки при температурі вище 21 °С (особливо при кип'ятінні) і при потраплянні світла Н. руйнуються, його розчини роблять безпосередньо перед застосуванням.

Н. успішно використовується при паратифі бджіл. Хворим бджолам згодовують цукровий сироп з Н. (по 0,2 г на 600 мл сиропу).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.