Бджільництво - словник-довідник

НОШІ — використовуються для перенесення вуликів з одного місця в інше. На пасіках частіше використовуються Н., що складаються з двох брусів близько 2 м завдовжки з поперечним перерізом 50 х 60 мм. На кінцях бруски заточуються, набуваючи конусоподібного вигляду. На бруси надягають по два загнуті довгі гачки завдовжки близько 0,5 м кожний. Для перенесення вулики ставлять льотками назад, а на час перенесення льотки закривають. Можна з'єднати бруски двома рівними (по 1 м) відрізками мотузки, закріпленими одна від одної на відстані 0,5 м. Під час перенесення вулик установлюють на мотузки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.