Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

НОШІ — використовуються для перенесення вуликів з одного місця в інше. На пасіках частіше використовуються Н., що складаються з двох брусів близько 2 м завдовжки з поперечним перерізом 50 х 60 мм. На кінцях бруски заточуються, набуваючи конусоподібного вигляду. На бруси надягають по два загнуті довгі гачки завдовжки близько 0,5 м кожний. Для перенесення вулики ставлять льотками назад, а на час перенесення льотки закривають. Можна з'єднати бруски двома рівними (по 1 м) відрізками мотузки, закріпленими одна від одної на відстані 0,5 м. Під час перенесення вулик установлюють на мотузки.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.