Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ ПІШІ ознака хвороби бджіл, яка виражається в тому, що вони не можуть літати. Це основний показник того, що бджолосім'я неблагополучна й заражена акарапідозом. Нездатність літати проявляється в молодих бджіл у перші години після вилуплення та зберігається доти, доки організм бджоли не зміцніє. Такі бджоли при різких поштовхах під час огляду гнізда відриваються від стільників і падають.

В окремих випадках бджоли народжуються з недорозвиненими крильми й також не можуть літати. Таке частіше спостерігається при неповноцінній годівлі розплоду, порочності матки й близькоспорідненому схрещуванні маток.

Бджоли можуть втратити здатність літати при отруєнні хімікатами, ураженні міазами, нозематозом і вірусним паралічем. Але при цих захворюваннях крила в них розташовані не так, як при акарапідозі.

Виявлених на пасіці Б. п. необхідно зібрати й відправити для обстеження й установлення діагнозу в найближчу ветеринарну лабораторію. Одночасно з цим (залежно від клінічних ознак, установлення переродження інших органів, розкриття трупів бджіл) необхідно провести профілактичні заходи проти подальшого поширення хвороби.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.