Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ СЕРЕДНІ ІНДІЙСЬКІ — поширені, як і гігантські й карликові породи бджіл, в Індії, на Тихоокеанських островах,, у Китаї, Кореї, Японії, на Далекому Сході, де їх називають уссурійськими бджолами. Вони трохи дрібніші за медоносних бджіл: довжина робочої бджоли складає близько 10 мм.

Б. с. і. обладнують гнізда в затишних місцях і дуплах. У гнізді будують кілька вертикальних стільників. Мед запечатують «сухою» білою печаткою. Товщина стільника в медяній частині може досягати 40 мм, а в розплідній — 18-20. Відстань між стільниками близько 8 мм.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.