Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ОКСИТЕТРАЦИКЛІН — порошок яскраво-жовтого кольору. Смак гіркуватий. Добре розчиняється у воді. Випускається у вигляді порошку й таблеток.

О. належить до групи антибіотиків, за своєю будовою схожих з тетрацикліном і біоміцином. Вирізняється широким спектром дії, пригнічує хвороботворні мікроорганізми. У бджільництві О. рекомендується застосовувати при захворюванні бджолосімей американським і європейським гнильцями. Препарат згодовують бджолам: 0,5 г на 1 л цукрового сиропу по 0,8-1 л трьох разу.

У деяких європейських країнах О. дають бджолам як профілактичний засіб проти американського гнильцю, а також як стимулятор для розвитку сімей, по 0,2 г на 3,8 л цукрового сиропу. Підгодівлю готують у день згодовування й дають у крайньому стільнику або обприскують нею стільники двічі-тричі через кожні 7-10 днів.

Препарат зберігають при кімнатній температурі.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.