Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ОРГАНИ ВИДІЛЕННЯ — система органів, які виводять продукти розпаду, отримані в результаті обміну речовин, що проходить в організмі бджоли. Вуглекислий газ і частина води виводяться через органи дихання, частина продуктів обміну (кислоти й солі) — мальпігієвими судинами. У місці стику шлунка з кишечником усередину кишки входить безліч (більше сотні) довгих ниткоподібних трубочок. У личинок бджіл є всього чотири мальпігієвих судини, які сполучаються із задньою кишкою. Ці трубочки й називають мальпігієвими судинами. Вони не беруть участі в травленні і являють собою видільні органи, які сприяють виведенню з організму бджоли відходів продуктів обміну речовин із крові. Безліч трубочок, звиваючись, проходять між іншими органами, де й обмиваються кров'ю. Продукти їхньої діяльності виводяться в передню кишку, а потім назовні з неперетравленими залишками їжі.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.