Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАСІКИ — ґрунтується на декількох необхідних умовах.

Насамперед з'ясовують медоносні ресурси та природні угіддя, наявні в цій місцевості. Залежно від отриманих даних визначають кількість бджолосімей, необхідну для їхнього запилення, і можливу першу закупівлю сімей з урахуванням їхнього подальшого розвитку. Підраховують витрати, необхідні для будівництва вуликів, зимівників, пасічного обладнання й інвентарю. Необхідно враховувати ті кошти, які доведеться вкладати в пасічне господарство протягом першого року його організації. Бджоляреві-початківцю слід познайомитися з досвідченим бджолярем, який зможе проконсультувати з багатьох питань: де придбати бджіл, відповідну літературу, пасічний інвентар, воскосировину, а також де можна пройти курси бджоляра-початківця.

Потім підшукують місце, де можна розташувати пасіку. Поруч повинні бути медоносні площі й масиви, місце, де можна буде додатково висівати медоносні культури. Вибір ділянки під пасіку також має залежати від того, чи є в цій місцевості інші ділянки з медоносами, щоб у літній період організовувати кочівлю пасіки. Не слід ставити пасіку ближче ніж за 3 км від іншої пасіки.

Надалі займаються будівництвом пасічного обладнання, насамперед, пасічної майстерні. Закуповують необхідний інвентар, маленькі цвяхи, вулики, штучну вощину (з розрахунку 1 кг на бджолосім'ю), мішковину, фарби тощо. Після завершення підготовки пасічної території й оснащення пасіки займаються доставкою закуплених бджолосімей на нове місце.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.