Бджільництво - словник-довідник

ОСИКА — належить до родини вербових, роду тополь, досить високе дерево. Любить рости на сирих місцях, у змішаних лісах, на болотах, на вирубках. Висаджується як декоративне дерево. Кора сіро-зелена, гладенька. Листя кругле, гладеньке, щільне, довгочерешкове. Молоде листя сріблисте, старе — зверху темно-зелене, знизу — сизе. Рослина дводомна, чоловічі квітки зібрані в довгі червонуваті сережки, жіночі — у сірувато-зелені. Плід — коробочка, з якої при дозріванні висипається насіння з білим шовковистим чубчиком. Цвіте у квітні, до розпускання бруньок. Квітки нектар не виділяють, але бджоли добре збирають із дерева пилок і бруньковий клей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.