Бджільництво - словник-довідник

ОЧІ БДЖОЛИ — складають два великі складні (фасеточні) ока та три маленькі прості, що їх називають очками.

Око складається із зовнішньої лінзи для фокусування світла й розташованої під нею світлочутливої ретини, з'єднаної нервами з мозком. Складне О. складається з безлічі лінз і ретини, розділеної на частини, що відповідають лінзам; просте око — з однієї лінзи й суцільної ретини. Складне О. б. складають кілька тисяч фасеток, кожна 3 яких відтворює картину предмета. Воно чудово реагує на дуже швидкий рух одного об'єкта або декількох. Бджола добре бачить синій, зелений, фіолетовий кольори й сприймає ультрафіолетові промені, але не сприймає червоний колір.

Маленькі вічка постійно тримають бджолу в стані подразнення до світла й сприяють швидкій реакції складних очей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.