Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПАСІКА ПЛЕМІННА — пасіка, на якій проводять племінну роботу, метою якої є підвищення цінних якостей продуктивних порід бджіл. П. п. є показовою; на ній ведеться якісний догляд за бджолиними сім'ями, вони забезпечуються доброякісними кормами, налагоджене виведення високопродуктивних племінних маток та індивідуальних відводків.

На П. п. постійно проводиться бонітування бджолосімей. За контрольно-продуктивними показниками відбираються найпродуктивніші й найздоровіші сім'ї, з яких надалі організують племінне ядро, від якого й одержують племінних маток і трутнів, формують індивідуальні відводки для поліпшення якісного складу бджолосімей; перевіряють потомство від найкращих сімей, а потім уже використовують у племінній роботі.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.