Бджільництво - словник-довідник

ПАСОВИЩНА ДІЛЯНКА ПАСІКИ — сукупність сільськогосподарських територій і природних угідь, що розташовані в межах літання бджіл цієї пасіки. П. д.п. умовно визначається двокілометровим радіусом продуктивного літання бджіл, що складає приблизно 1250 га. На цій території має рости достатня кількість медоносів.

Вибір ділянки для стаціонарної пасіки повинен проводитися з таким розрахунком, щоб бджоли весь весняно-літній сезон мали доступ до медоносів, тобто їм був забезпечений як головний узяток, так і підтримувальний — весняний і осінній. Сьогодні рідко зустрічаються місця, де бджоли можуть стаціонарно працювати протягом усього сезону, бо між узятками обов'язково є часові простої. Тому необхідно висівати на припасічних ділянках медоноси або ж застосовувати метод кочівлі пасіки.

Кочівля пасіки може за сезон змінити ряд точків, і кожний П. д.п. повинна забезпечувати бджолам тимчасовий сильний узяток.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.