Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПАТОГЕННІ МІКРООРГАНІЗМИ — хвороботворні мікроби, які викликають хвороби людини, комах і рослин. П. м. у результаті еволюційного розвитку пристосувалися до існування в тканинах живих організмів. У всіх рослин, тварин і людей є свої хвороботворні мікроби. Свої П. м. (бактерії, гриби й т.п.) є також у бджіл.

П. м. здатні придушувати імунітет живого організму. Розвиваючись в організмі, вони сприяють розвитку хвороби, тому їх називають збудниками захворювання. Кожний вид П. м. викликає певну хворобу, наприклад, нозема — нозематоз, бацила лярве — американський гнилець, амеба — амебіаз тощо. Хвороби, викликувані П. називаються заразними, тому що здатні передаватися від хворого організму здоровому.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.