Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПАТОЛОГІЯ — наука, що вивчає хвороби, хворобливі процеси та стани в живому організмі. П. медоносної бджоли розглядає розвиток порушень діяльності й улаштування бджолиної сім'ї загалом й окремих її особин під впливом хвороби. При захворюванні в бджолиній сім'ї виникають порушення терморегуляції, сигналізації, гормональних зв'язків, захисних функцій, порядку вигодовування розплоду, будівництва гнізда, поводження бджіл і матки. В організмі хворих бджіл відбуваються фізіологічні й анатомічні зміни, що їх і досліджує П. Хвороби бджіл виникають під дією несприятливих зовнішніх факторів: механічних, термічних, хімічних і біологічних. Хвороба й загибель матки, одночасна відсутність у гнізді різновікового розплоду призводить до патологічного стану сім'ї — трутневості.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.