Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ БДЖІЛ З ОДНИХ РОСЛИН НА ІНШІ — відбувається у зв'язку з тим, що рослини цвітуть у різний час і з неоднаковою інтенсивністю виділяють нектар. Особливо неохоче бджоли переключаються на квітки рослин, які погано виділяють нектар або є важкодоступними. Застосування дресирування бджіл, як правило, не приносить позитивних результатів.

Процес переключення бджіл на іншу культуру можна прискорити, якщо обробити відвідувані квітки розчинами, до яких бджоли ставляться негативно — 8% -вий розчин лимонної кислоти або 50% -вий розчин хлористого кальцію. Цими розчинами обприскують медоносні культури. З вечора в гнізда бджіл ставлять годівниці з такими ж розчинами.

Одночасно у бджіл виробляють умовний рефлекс на запах нової рослини. Для цього готують 50%-вий розчин цукрового сиропу, ароматизованого квітками рослин, на які необхідно переключити бджіл. Отриманий ароматизований сироп дають сім'ям уранці, до літання бджіл. Такий комплекс віднадження й привчання до медоносів проводять протягом 2-3 днів, поки більша частина бджіл не переключиться на медозбір із необхідної культури.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.