Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПЕРЕНЕСЕННЯ ВУЛИКІВ проводять із бджолами й без них. П. в. із бджолами здійснюється так, щоб рамки не зрушувалися й не давили бджіл. Якщо П. в. пов'язане з перевезенням бджіл на інший точок, рамки попередньо закріплюють роздільниками. II. в. у межах території пасіки можливе і без фіксування рамок, але з дотриманням крайньої обережності, щоб не викликати занепокоєння бджіл. Вулики переносять на носилках або за допомогою вуликових ручок. Порожні вулики переносять як звичайний вантаж.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.