Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИНИЙ ВІСК дорогий продукт, що не піддається псуванню в будь-яких кліматичних умовах, але при зберіганні й транспортуванні необхідно запобігти його втраті. Вологість і температура повітря практично не впливають на вагу і якість воску. Він не знищується восковою міллю й не псується цвілевими грибами. Але якщо тара, у яку впакований бджолиний віск, містить личинки молі, віск і сама тара ушкоджуються. Личинки, що вийшли, не мають ніякого іншого корму, крім тари й воску, тому вони з'їдають «середовище свого перебування».

Іноді віск вкривається сірим нальотом. Це, очевидно, солі не- граничних жирних кислот, що згодом викристалізовуються на поверхню. Цей наліт легко видаляється просто рукою. Причиною появи нальоту на воску може бути неправильний вибір посуду Для перетоплювання воскосировини.

Сірий наліт з вощини можна видалити, помістивши її в приміщення з температурою повітря 35-36 °С, але через певний час він знову з'явиться. Таку вощину бджоли погано приймають навесні, але влітку досить добре відбудовують її. Проте сірий наліт

не є ознакою неякісної вощини або низькоякісного воску (див. Віск бджолиний).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.