Бджільництво - словник-довідник

ПЕРЕСИЛЬНА КЛІТКА використовується для поліпшення приймання чужих маток при пересиланні безстільникових пакетів. Матку поміщають у П. к., заґратовану металевою сіткою з отворами 3x3 мм. У торцевій стінці клітинки отвори заповнюють канді (4 частини цукрової пудри й 1 частина розігрітого меду) і закривають пробкою.

Залежно від відстані, на яку пересилають матку, П. к. роблять велику або маленьку. Відділ для корму з внутрішнього боку покривають восковою плівкою, щоб деревина, з якої зроблена клітка, не вбирала в себе вологу з кормів.

Під час переселення бджіл на стільники П. к. з маткою поміщають так само, як і клітку Титова. Через добу після переселення бджіл із клітки знімають пробку й роблять у канді отвори (діаметром 1,5-2 мм), щоб забезпечити доступ бджіл до матки. На п'яту добу перевіряють приймання матки, що залежить від її якості, від стану погоди й узятку. При саджанні маток у сім'ї відбувається близько 10 % їхнього відходу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.