Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПЕРСИК — плодове дерево із родини розоцвітих, досягає 6- 8 м заввишки. Вирощується в Криму, Закавказзі й Узбекистані. Листя почергове, просте, довгасто-ланцетне, на вершині гостре, на краях зубчасте. Зверху листя темно-зелене, знизу трохи блідіше. Квітки із зеленими чашолистками й пурпуровими пелюстками розташовані поодиноко або попарно. Нектароносна тканина на блюдцеподібному квітколожі. П. цвіте в березні — квітні. Бджоли активно відвідують дерево, беруть із нього й нектар, і пилок.

Розмножується щепленням. Як підщепи використовують сіянці дикого П., абрикоса, мигдалю.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.