Бджільництво - словник-довідник

ПЕРСИК — плодове дерево із родини розоцвітих, досягає 6- 8 м заввишки. Вирощується в Криму, Закавказзі й Узбекистані. Листя почергове, просте, довгасто-ланцетне, на вершині гостре, на краях зубчасте. Зверху листя темно-зелене, знизу трохи блідіше. Квітки із зеленими чашолистками й пурпуровими пелюстками розташовані поодиноко або попарно. Нектароносна тканина на блюдцеподібному квітколожі. П. цвіте в березні — квітні. Бджоли активно відвідують дерево, беруть із нього й нектар, і пилок.

Розмножується щепленням. Як підщепи використовують сіянці дикого П., абрикоса, мигдалю.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.