Бджільництво - словник-довідник

ПИЛКОУЛОВЛЮВАЧ призначений для збирання пилку (обніжжя) з ніжок бджіл. Пристосування складається з двох основних частин пилкозбиральної решітки і ящика для обніжжя. Принцип його дії полягає в тому, що бджоли, прагнучи пройти крізь решітку П. у льоток, залишають обніжжя на пилкозбиральній решітці. Пилок висипається крізь сітку в спеціальне коритце (ящик). П. установлюють у льотку, на дні вулика або в підкришнику. Якщо бджоляр хоче зібрати велику кількість обніжжя , П. слід встановити на весь сезон збирання пилку. Спочатку їх установлюють у вечірній час, коли бджоли закінчили літання. Через 4-5 днів після установки решітки її слід виймати на кілька днів з П., щоб бджоли могли зібрати сміття, що нагромадилося на дні вулика.

За допомогою П. від сильної бджолосім'ї можна одержувати по 100 г квіткового пилку на день, а за весь сезон 5-6 кг.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.