Бджільництво - словник-довідник

ПІДГОТОВКА БДЖОЛОСІМЕЙ ДО ГОЛОВНОГО УЗЯТКУ — нарощування сили сімей до початку узятку. Ця робота проводиться залежно від типу узятку, його особливостей у цій місцевості, часу головного узятку й системи вуликів на пасіці. Основною умовою в цій роботі має бути забезпечення бджолиних сімей у весняно-літній період безперервним узятком. Необхідно використовувати будь-яку можливість для одержання товарних медів.

У період невисоких весняних узятків організовують відбудування стільників, використовують спонукальну підгодівлю для нарощування сили сімей, організовують відводки, займаються заміною старих маток високоякісними, об'єднують слабкі сім'ї. Сім'ї з молодими матками менше схильні до роїння, дають більше продукції.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.