Бджільництво - словник-довідник

ПІДГОТОВКА ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ЗИМІВЛІ БДЖІЛ — проводиться влітку. У напівпідземному зимівнику за літо може осісти земляне обсипання виступу стін і тамбура, необхідно підсипати землі, щоб стіни не промерзали. Виправляють й утеплюють двері й стелю, перевіряють роботу вентиляційної системи.

Зимівники звільняють від інвентарю й устаткування, після механічного очищення миють підлогу, а потім стіни й стелі білять суспензією 20% -вого свіжогашеного вапна. Після такої дезінфекції приміщення за літо добре висохне й провітриться. Якщо зимівник був продезінфікований хлорофосом, потрібно знати, що при правильному використанні він розкладається, як правило, через ЗО днів. Свої властивості він втрачає при взаємодії з вапном, тому після цієї дезінфекції краще побілити в зимівнику.

Заміняють усі підгнилі частини стелажів новими, міцними.

Збирають пісок, яким посилана підлога зимівника, і виносять його на сонце: просушують, провітрюють. Сухий пісок заносять назад і посипають підлогу шаром не менше ніж 5 см.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.