Бджільництво - словник-довідник

ПІДГОТОВКА ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ЗИМІВЛІ БДЖІЛ — проводиться влітку. У напівпідземному зимівнику за літо може осісти земляне обсипання виступу стін і тамбура, необхідно підсипати землі, щоб стіни не промерзали. Виправляють й утеплюють двері й стелю, перевіряють роботу вентиляційної системи.

Зимівники звільняють від інвентарю й устаткування, після механічного очищення миють підлогу, а потім стіни й стелі білять суспензією 20% -вого свіжогашеного вапна. Після такої дезінфекції приміщення за літо добре висохне й провітриться. Якщо зимівник був продезінфікований хлорофосом, потрібно знати, що при правильному використанні він розкладається, як правило, через ЗО днів. Свої властивості він втрачає при взаємодії з вапном, тому після цієї дезінфекції краще побілити в зимівнику.

Заміняють усі підгнилі частини стелажів новими, міцними.

Збирають пісок, яким посилана підлога зимівника, і виносять його на сонце: просушують, провітрюють. Сухий пісок заносять назад і посипають підлогу шаром не менше ніж 5 см.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити