Бджільництво - словник-довідник

ПІДПОЛОТНИНКА. Відомо, що бджоли найінтенсивніше відкладають прополіс на рідкоткану основу (марлю, капронову сітку тощо), прагнучи закрити наявні в ній численні отвори. Установлено, що прополіс, зібраний з П., відрізняється вищою біологічною активністю, ніж отриманий зі звичайних полотнинок. Для одержання такого прополісу під звичайну вуликову полотнинку додатково кріпиться рідка тканина (П.), на якій бджоли відкладають прополіс. Рекомендується робити П. з незабарвленої пакувальної тканини.

П. злегка пришивають до полотнинки або прикріплюють канцелярськими скріпками й поміщають її у вулик на початку сезону. Готують полотнинки з П. заздалегідь, щоб швидко замінити у вуликах звичайні полотнинки підшитими.

Восени П. видаляють із вуликів, замість них поміщають звичайні полотнинки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.