Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПІДПОЛОТНИНКА. Відомо, що бджоли найінтенсивніше відкладають прополіс на рідкоткану основу (марлю, капронову сітку тощо), прагнучи закрити наявні в ній численні отвори. Установлено, що прополіс, зібраний з П., відрізняється вищою біологічною активністю, ніж отриманий зі звичайних полотнинок. Для одержання такого прополісу під звичайну вуликову полотнинку додатково кріпиться рідка тканина (П.), на якій бджоли відкладають прополіс. Рекомендується робити П. з незабарвленої пакувальної тканини.

П. злегка пришивають до полотнинки або прикріплюють канцелярськими скріпками й поміщають її у вулик на початку сезону. Готують полотнинки з П. заздалегідь, щоб швидко замінити у вуликах звичайні полотнинки підшитими.

Восени П. видаляють із вуликів, замість них поміщають звичайні полотнинки.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.