Бджільництво - словник-довідник

ПІДРАМКОВИЙ ПРОСТІР — утворюється у вуликах між нижніми брусками рамок і дном. У вуликах із глухим дном П. п. приблизно дорівнює 2 см, у багатокорпусному й інших конструкціях вуликів із розбірним днищем — навесні — 1 см, улітку й узимку — 2,2 см.

Краще, звичайно, віддавати перевагу тим конструкціям вуликів, у яких П. п. можна регулювати, особливо в літній період.

П. п. необхідний для посиленої вентиляції гнізда влітку, а взимку в нього вкладають аркуш паперу, за яким визначають, наскільки благополучно протікає зимівля бджіл. При неблагополучній зимівлі на аркуші накопичуватиметься підмор, кристали цукру, екскременти. Бджоляр має можливість не тільки очистити дно вулика від сміття, не турбуючи сім'ю, але й вчасно надати неблагополучній сім'ї допомогу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.