Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИНИЙ ПРОСТІР У ВУЛИКУ — відстань між двома стільниками й між стільником і стінкою вулика. Б. п. бджоли не забудовують восковими стільниками й не запрополісовують. Відомо, що відстань менше ніж 5 мм бджоли зашпаровують сумішшю прополісу з воском, а відстань більше ніж 9,5 мм забудовують восковими стільниками.

Бджоли залишають між стільниками з розплодом 11-12 мм, між стільниками з медом близько 8-9 мм.

У свій час відкриття Б. п. змусило переглянути конструкцію вуликів, з нерухливого бджолиного гнізда в напіврозбірних вуликах у рухливі — у рамкових.

У сучасних вуликах між бічними планками рамок і стінками корпуса залишають 7,5-8 мм, між верхніми планками рамок і стелиною або нижньою планкою рамки верхнього корпуса — 10 мм. Стільникові рамки розміщають у гнізді на відстані 11-12 мм, і тільки якщо рамки не оснащені постійними роздільниками, навесні скорочують відстань між ними до 8-9 мм, щоб створити оптимальні умови для активного розвитку бджолиних сімей.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.