Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПІДСИЛЕННЯ СІМЕЙ.розповсюджений метод, у якому від сильних сімей відбирають рамки з печатним розплодом і бджолами й дають їх слабким сім'ям. Цей прийом дозволяє слабким сім'ям піднятися до рівня середніх. Якщо є 2 слабкі сім'ї, то можна, звичайно, обійтися й без подібного підсилення, сім'ї розміщають в одному вулику, розділивши їх перегородкою. У гніздах установлюється нормальна температура для розвитку розплоду й сім'ї починають швидко нарощувати силу.

Не рекомендується відбирати в сильних племінних сімей розплід для підсилення слабких порід бджіл і тих, які не відрізняються цінними якостями. Іноді це необхідно, якщо посилюють відводки або нуклеуси за рахунок основної сім'ї.

Напровесні нуклеусам або відводкам дають по 1 рамці з розплодом, бажано зрілим. Потім дають по 2 рамки. Посилюючи слабкі сім'ї, потрібно пам'ятати, що сильним сім'ям також необхідно створювати відповідні умови для нарощування бджіл.

Будь-яке підсилення або перестановка стільників і рамок з одних вуликів в інші припустимі тільки на тих пасіках, де немає заразних хвороб бджіл.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.