Бджільництво - словник-довідник

ПІДСТАВКА ПІД ВУЛИК — необхідна для захисту дна та стінок вулика від вологи, від проникнення в нього комах — ворогів бджіл.

П. під вулик на стаціонарних пасіках виготовляють з урахуванням необхідності утеплення вуликів навесні, пізно восени, узимку, при зимівлі бджіл на волі.

П. для багатокорпусних вуликів роблять із трьох дощок завширшки 20 см. Дві поздовжні дошки виводять на 25 см за край вулика, а задню — за шириною вулика. Кінці дощок, що виходять за край вулика, спилюють під кутом 45°, прибивають дошку, яка заміняє приставну дошку. На стаціонарній пасіці таку П. установлюють на цеглинах або пласких каменях. Восени вільний простір П. заповнюють утеплювачем: сухим листям, хвоєю, мохами, соломою тощо.

Для кочових пасік використовують кілочки або роблять легкі П. у вигляді хрестовини, з висотою брусків 20-30 см.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.