Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПЛАКУН-ТРАВА — багаторічна рослина. Зустрічається на вологих луках, біля озер, уздовж канав і в прибережних заростях. Стебло ребристе, опушене, заввишки до 1 м. Листя ланцетоподібне, сидяче, нижнє супротивне й кільчасте, верхнє — почергове. На листочках є великі устячка, через які виділяється волога, що надходить із тканин рослини. Квітки фіолетово-пурнурні, зібрані у верхній частині стебла й гілок у густу колосовидну мітелку. Квітка має 12 чашолистків і 6 пелюстків, 12 тичинок, розташованих у два ряди, й одну маточку з верхньою зав'яззю. На одних рослинах квітки мають короткі маточки й довгі тичинки, на інших — навпаки. Це вказує на те, що рослина перехреснозапильна. У корінні рослини є дубильні речовини.

У теплу погоду квітки виділяють нектар протягом усього дня. Медопродуктивність суцільних насаджень — близько 320 кг з 1 га. Мед темно-жовтий, ароматний, із терпким смаком, нерідко з домішкою паді. Не рекомендується давати цей мед бджолам на зиму.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.