Бджільництво - словник-довідник

ПЛОДОВА МАТКА — після спарювання з трутнями матка стає плодовою, а через 3-4 дні після цього починає яйцекладку.

Строки початку яйцекладки залежать від особливостей сезону й від того, у яких умовах утримується сім'я. Якість П. м.

визначається кількістю і якістю запліднених яєць, які вона відкладає протягом доби, характером засіву. Матка високої якості відкладає в період інтенсивного розвитку сім'ї 2-2,5 тис. яєць на добу рівним засівом, тобто без пропуску чарунок.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.