Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПЛЮЩ ЗВИЧАЙНИЙ — повзуча або кучерява чагарникова рослина із родини аралієвих. Вирощується як декоративна рослина, для озеленення стін, альтанок тощо. У дикорослому стані можна зустріти в тінистих місцях букових і грабових лісів Прикарпаття та Криму, у лісостеповій зоні. Довжина стебла досягає 15-20 м. Стебла мають чіпкі зовнішні корінці, за допомогою яких П. може розвиватися й закріплюватися на будь-якій поверхні. Листя вічнозелене, шкірясте, зверху блискуче, темно-зелене. Квітки правильні, двостатеві, розміщені в зонтиках. Цвіте в серпні — вересні. П. дає бджолам досить пилку й трохи нектару.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.