Бджільництво - словник-довідник

ПОДВІЙНЕ ПЕРЕНЕСЕННЯ ЛИЧИНОК один із прийомів одержання повноцінних маток з личинок будь-якої сім'ї. Відомо, що корм для личинок робочих бджіл значно відрізняється від корму, призначеного для вирощування маток. При застосуванні цього методу слід пам'ятати, що перерва або збої в годівлі молодих личинок неприпустимі.

Сім'ї-виховательці дають на виховання личинок. Спочатку в мисочки переносять одноденних личинок із будь-якої сім'ї, а після того, як бджоли їх приймуть і забезпечать великою кількістю маткового корму, уранці наступного дня прищеплювальну рамку виймають із гнізда й видаляють із мисочок личинок. На їхнє місце, на вже наявний корм, поміщають племінних личинок. Після цього рамку повертають у сім'ю-виховательку. У такому випадку племінні личинки відразу ж одержують рясне харчування й матки, виведені таким чином, виходять найвищої якості. При виведенні маток за цим способом вони виходять більшими й плідними.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.