Бджільництво - словник-довідник

ПОКРИВНІ РАМКИ крайні рамки в гнізді бджіл. Зазвичай їх 2 — з обох боків гнізда. За П. р. ставлять зазвичай вставну дошку й закладають утеплювальні подушки. Основне завдання П. р. зберігати тепло в гнізді бджіл, тому вони повинні бути темними.

Навесні П. р. являють собою медопергові рамки. Щоб матка не червила на П. р., гніздо потрібно вчасно розширювати.

При формуванні зимового клубу бджіл, щоб уникнути псування якісних рамок, у якості П. р. поміщають старі повномедові рамки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.