Бджільництво - словник-довідник

ПОЛІТ БДЖОЛИ. П. б. забезпечують дві пари крил, прикріплені до бічної поверхні грудей. У спокійному стані передні крила прикривають задні й лежать на поверхні черевця, майже під прямим кутом до грудей.

Крило бджоли під час польоту коливається в трьох площинах: вертикальній, горизонтальній і біля поздовжньої осі крила. Рух крил викликає група грудних м'язів.

Без вантажу бджола може пролетіти до 60 км/год, з вантажем — до ЗО км/ч. Максимальна відстань, на яку бджола може вийти від пасіки в пошуках узятку — 14 км. Найбільш продуктивним польотом бджіл уважається відстань у радіусі 2 км від вулика.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.