Бджільництво - словник-довідник

ПОЛУНИЦЯ — трав'яниста дводомна рослина. Поширена скрізь. У дикорослому вигляді зустрічається в листяних лісах, але в основному культивується. Вимагає добре освітлюваних сонцем місць і розпушеного вдобреного ґрунту без бур'янів. Рослина з великим трійчастим листям на довгих черешках, вкритих шовковистими волосками. Кореневище вкорочене. Пагони повзучі, вкорінюються, з їхньою допомогою рослина розмножується. Суцвіття — малоквіткове гроно. Оцвітина подвійна, має підчашу. Віночок білого кольору. Нектарники розташовані між маточками й тичинками. Плід — фальшива ягода, що утворюється при розростанні квітколожа, вкрита безліччю сім'янок. Цвіте в червні протягом 20 днів. Виділення нектару незначне, з 1 га можна зібрати до 10 кг меду.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.