Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПОПЕЛИЦЯ — рослинна воша із родини рівнокрилих, роду хоботних, дрібна комаха-смоктальник. П. є шкідниками сільськогосподарських культур, рослинності, дерев.

Існує дві форми П. — крилаті й безкрилі. Обидві форми мають із боків черевця, у задній його частині, сокові трубочки, через які в зовнішнє середовище виділяються воскові захисні речовини.

П. живуть великими колоніями, харчуються соком молодого листя і пагонів. У результаті обміну речовин П. виділяють солодку речовину, яка приваблює комах, у тому числі й бджіл. Бджоли збирають рідкі солодкі краплі й приносять їх у вулик у вигляді паді.

Для боротьби з П. застосовують різні отрутохімікати, обприскуючи або запилюючи ними сільськогосподарські рослини.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.