Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПОРТУЛАК ГОРОДНІЙ — однолітня трав'яниста рослина сімейства портулакових. Дикорослий П. можна зустріти скрізь. Цінний як декоративна рослина. П. вирощують як шпинатову або салатну рослину. Висота — до 20 см. Стебло м'ясисте, розпростерте. Листя подовжено-клиноподібне. Квітки сидячі, дрібні, жовтого кольору. П. г. має як махрові, так і не махрові великі квітки. Цвіте з червня до перших заморозків.

У вечірній час і похмуру погоду квітки закриті, але під теплими сонячними променями вони розкриваються й виділяють нектар. Бджоли охоче відвідують квітки рослини. П. г. є додатковою кормовою базою для бджіл, а також уважається добрим пізньоосіннім медоносом, що забезпечує бджолам підтримувальний узяток.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.