Бджільництво - словник-довідник

ПОРТУЛАК ГОРОДНІЙ — однолітня трав'яниста рослина сімейства портулакових. Дикорослий П. можна зустріти скрізь. Цінний як декоративна рослина. П. вирощують як шпинатову або салатну рослину. Висота — до 20 см. Стебло м'ясисте, розпростерте. Листя подовжено-клиноподібне. Квітки сидячі, дрібні, жовтого кольору. П. г. має як махрові, так і не махрові великі квітки. Цвіте з червня до перших заморозків.

У вечірній час і похмуру погоду квітки закриті, але під теплими сонячними променями вони розкриваються й виділяють нектар. Бджоли охоче відвідують квітки рослини. П. г. є додатковою кормовою базою для бджіл, а також уважається добрим пізньоосіннім медоносом, що забезпечує бджолам підтримувальний узяток.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.