Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПОЧЕТ МАТКИ — група бджіл, яка супроводжує матку під час відкладання нею яєць. П. м. складається з різновікових бджіл, вони постійно змінюються.

Кількість бджіл у П. м. залежить від інтенсивності яйцекладки матки. Чим більше матка відкладає яєць, тим більше бджіл у П. м., які годують її, і чим менша яйцекладка, тим, відповідно, менше й бджіл. Якщо матка припиняє яйцекладку, П. м. розпадається й матка сама бере корм із чарунок. Високоплідні матки завжди мають більшу свиту, ніж ті, яйценосність яких нижча.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.