Бджільництво - словник-довідник

ПОЧЕТ МАТКИ — група бджіл, яка супроводжує матку під час відкладання нею яєць. П. м. складається з різновікових бджіл, вони постійно змінюються.

Кількість бджіл у П. м. залежить від інтенсивності яйцекладки матки. Чим більше матка відкладає яєць, тим більше бджіл у П. м., які годують її, і чим менша яйцекладка, тим, відповідно, менше й бджіл. Якщо матка припиняє яйцекладку, П. м. розпадається й матка сама бере корм із чарунок. Високоплідні матки завжди мають більшу свиту, ніж ті, яйценосність яких нижча.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.