Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПОЧЕЧУЙНА ТРАВА, або гірчак почечуйний, — однолітня трав'яниста рослина із сімейства гречаних. Росте на луках, берегах рік, у ровах, біля узбіч доріг, як бур'ян на городах. Розповсюджений практично на всій території СНД, крім Крайньої Півночі. Стебло пряме, червонуватого відтінку, заввишки 20- 60 см. Листя зростаються й утворюють піхву з рівними краями й довгими прямими стеблинками. Листя ланцетоподібне, розташоване по черзі, яскраво-зеленого кольору, нижнє на черешках, довгозагострене, цільне, із червоно-білою плямою. Квітки дрібні, рожеві, зібрані на верхівці стебла гілочок у густі колосовидні суцвіття. Плід чорний блискучий горішок. Цвіте в червні серпні. Бджоли добре відвідують квітки П. т., збираючи з них нектар.

У траві містяться дубильні й в'язкі речовини, ефірні олії, вітамін К, аскорбінова кислота, глікозиди.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.