Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ПОЧУТТЯ ЧАСУ В БДЖІЛ розвинене дуже добре. Бджіл можна легко привчити відвідувати годівниці з підгодівлею за умови, що виставляти їх будуть щодня в той самий час. Можна також поєднати підгодівлю й виліт бджіл на пошуки корму, при цьому часовий інтервал між ними повинен бути не менше ніж 2 год. До моменту виставки підгодівлі бджоли повернуться з узятку.

Умовний рефлекс зміцнюється швидко й зберігається при відсутності підгодівлі протягом 8-12 днів.

Одним із найважливіших факторів, що впливають на П. ч. у б., є азимут сонця. Вилітаючи з вулика за кормом, бджоли запам'ятовують положення сонця й орієнтуються за ним з урахуванням його пересування. Здатність бджіл сприймати напрямок руху сонця також природна. У похмурі дні умовний рефлекс бджіл трохи знижується.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.