Бджільництво - словник-довідник

ПРИСТАВНА ДОШКА — приставляється до прилітної дошки у весняно-літній період. Після закінчення медозбору П. д. забирають, щоб у вулик не проникли гризуни. П. д. допомагає бджолам, які вертаються з медоносів завантаженими нектаром і пилком, сідати на прилітну дошку й переходити на неї. Якщо П. д. відсутня або прилітна дошка занадто вузька, навантажені кормом бджоли падають біля вулика й через кілька хвилин, відпочивши, піднімаються у вулик.

П. д. роблять із дошки завтовшки 2,5—3,5 см, заввишки 2- 4 см. Довжина П. д. залежить від висоти кілочків під вуликами. Один край П. д. вдавлюють у землю, інший — прибивають до прилітної дошки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.