Бджільництво - словник-довідник

БЕДРИНЕЦЬ — багаторічна трав'яниста рослина родини зонтичних.

Росте на сухих луках, на укосах, серед чагарників і на галявинах у південних районах СНД. Корінь добре розвинений, розгалужений, бурого кольору. Стебло досягає 75 см, розгалужене у верхній частині. Листя складне, непарноперисте. Квітки дрібні, зібрані в складні зонтики. Пелюстки білі, із загнутими верхівками.

Цвіте в другій половині літа — з червня по вересень. Із квіток бджоли збирають нектар. Медопродуктивність Б. невисока.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.