Бджільництво - словник-довідник

ПСИХРОМЕТР — призначений для вимірювання вологості повітря. Психрометри продаються в магазинах медичного обладнання. Але його можна виготовити самому, маючи два термометри, які показують температуру від 0 до 20-30 °С с розподілами на десяті частки градуса. Для цього два термометри укріпляють поруч на одній дощечці. Під другим термометром укріпляють маленький тигель із дистильованою або поталою водою. Ртутну кульку цього термометра обмотують марлею, кінець якої опускають у воду. Виходять два термометри — сухий і мокрий. У міру випаровування підливають воду в тигель. Такий психрометр може визначати вологість повітря при температурі вище ніж 0 °С. Для цього одночасно записують показання обох термометрів і, вирахувавши різницю між цими показаннями, за таблицею знаходять відносну вологість повітря. У зимівниках найчастіше користуються таблицями, які є у всіх метеорологічних пунктах.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.