Бджільництво - словник-довідник

РАМКА ВУЛИКОВА — обмежує будівництво стільника бджолами. Рамки виглядають як дві паралельні, вертикально встановлені планки, скріплені верхнім і нижнім бруском. Майструють їх із деревини хвойних і м'яких листяних порід дерева, крім берези й сосни. Матеріал для рамок повинен бути сухим і без сучків.

Бувають стандартні рамки, напіврамки, вузько-високі й низько-широкі. Розміри рамок і їхня кількість залежать від конструктивних особливостей вуликів. Найпоширенішими є рамки завбільшки 435 х 300 мм; 435 х 230 і 300 х 435 мм.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.