Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

РАМКА-ІНКУБАТОР — являє собою звичайну рамку з печатним розплодом або запечатаними маточниками, які поміщають у спеціальний ящик-ізолятор для інкубації. Інкубатором користуються в тих випадках, коли необхідно звільнити сім'ю-виховательку від вирощування маточників; для одержання одновікових бджіл, вирощуваних для нуклеуса; при перегоні хворих бджіл, коли потрібно розмістити печатний розплід сім'ї.

Ящик-ізолятор виготовляють таких розмірів, щоб у нього можна було помістити 1-2 рамки й поставити у вулик. Бічні стінки ізолятора роблять із дрібної сітки, щоб крізь неї не проходили бджоли. Ізолятор накривають добре підігнаним дахом.

Р.-і. із запечатаним розплодом або маточниками ставлять в ізолятор, закривають дах і поміщають усередину гнізда сильної сім'ї. У Р.-і. має бути до 300 г меду. Р.-і. оглядають тільки знявши дах з ящика-інкубатора. Безпосередньо перед виходом маток з маточників їх поміщають під ковпачки, щоб перша матка, яка вийшла, не знищила інших маток. Маток утримують у ящику-ізоляторі, поки їх не використають за призначенням. Виведених бджіл можна тримати в ізоляторі не більше 4 діб.

Як інкубатори можна використовувати запасні вулики, у яких відокремлюють сіткою нижній корпус, а зверху й збоку добре утеплюють.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.