Бджільництво - словник-довідник

РЕЗЕДА ПАХУЧА — однолітня рослина із родини резедових. Чудовий осінній медонос і пилконіс. Р. п. вирощують на плантаціях для одержання з неї ефірних олій, на припасічних ділянках як пізній медонос, у садах і квітниках. Цвіте з червня й до перших холодів. При температурі -2 °С квітки Р. п. продовжують виділяти нектар. Мед з Р. п. ароматний, його відносять до вищих сортів. Медопродуктивність — з 1 га до 200 кг.

Р. п. любить рости на відкритих сонячних ділянках, на легкому й вологому ґрунті. Розмножують насінням. Насіння збирають не зовсім зріле, тому що дозріле легко висипається з насінної коробочки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.