Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БЕНТОН Франк (1852-1919) — одним із перших організував пересилання бджіл поштою.

Народився в США в штаті Мічиган. Середню освіту отримав у Мічиганському коледжі, вищу -— в Афінському й Мюнхенському університетах. Спеціалізація педагогіка.

Б. рано зацікавився бджільництвом. Для вивчення різних порід бджіл побував у Єгипті, Сирії, Індії, Ірані, Японії, на Кіпрі, Цейлоні, Яві, відвідав Альпи й Кавказ. 1905 року відіслав до США з Баку бджіл і маток сірих високогірних бджіл (кавказьких), завдяки чому практично весь світ довідався про видатні якості цієї породи.

Сконструював пересильну маткову клітинку.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.