Бджільництво - словник-довідник

РЕОМЮР Рене Антуан (1683-1757) — французький фізик, винахідник спиртового термометра, натураліст.

У своїй класичній праці «Записки з природної історії комах» особливу увагу приділив бджолам. Р. сконструював вулик із двома скляними стінками, що дозволило спостерігати за життям бджіл. Він довів, що бджолина матка зовсім не цариця, а самка, яка відкладає яйця, і вирощують її бджоли-робітниці спеціальним кормом. Із цього періоду починалася абсолютно нова пора в розвитку бджільництва.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.