Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

РОДОДЕНДРОН чагарник або напівчагарник із родини вересових. Найчастіше в дикому вигляді можна зустріти два види Р. — Р. жовтий, або азалію, й Р. східнокарпатський. Ці види Р. часто ростуть у паркових насадженнях. Листя Р. цілісне, почергове. Квітки одиночні або зібрані в зонтичні суцвіття. Оцвітина подвійна, п'ятичлена, з 5 або 10 тичинками. Плід коробочка.

Р. жовтий досягає 2 м заввишки. Молоді гілки й листя опушені. Квітки золотавого кольору, великі, зібрані в зонтичні суцвіття. Цвіте в травні.

Р. східнокарпатський досягає 1 м заввишки. Цвіте в травні.

Квітки Р. виділяють багато нектару. Мед з Р. має неприємний смак, уважається отруйним, але при кип'ятінні отруйні речовини руйнуються. Зелені частини рослини також отруйні.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.