Бджільництво - словник-довідник

РОДОДЕНДРОН чагарник або напівчагарник із родини вересових. Найчастіше в дикому вигляді можна зустріти два види Р. — Р. жовтий, або азалію, й Р. східнокарпатський. Ці види Р. часто ростуть у паркових насадженнях. Листя Р. цілісне, почергове. Квітки одиночні або зібрані в зонтичні суцвіття. Оцвітина подвійна, п'ятичлена, з 5 або 10 тичинками. Плід коробочка.

Р. жовтий досягає 2 м заввишки. Молоді гілки й листя опушені. Квітки золотавого кольору, великі, зібрані в зонтичні суцвіття. Цвіте в травні.

Р. східнокарпатський досягає 1 м заввишки. Цвіте в травні.

Квітки Р. виділяють багато нектару. Мед з Р. має неприємний смак, уважається отруйним, але при кип'ятінні отруйні речовини руйнуються. Зелені частини рослини також отруйні.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.