Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

РОЇВНЯ — спеціальне пристосування для зняття роїв з гілок дерев. Виготовляються Р. різної конструкції: як овальної, так і круглої форми, з фанери або пиломатеріалу завтовшки 12-15 мм. Найбільшого розповсюдження набула циліндрична Р., виготовлена з фанери, зверху та знизу стягнута обручами. Дно циліндра затягається металевою сіткою для доступу повітря до бджолиного клубу, верхня частина Р. закрита полотном і металевою сіткою. Середня висота Р. 400-450 мм, діаметр — 300-350 мм.

Р. може бути й іншої конструкції, але загальний принцип виготовлення зберігається.

На пасіці має бути як мінімум з десяток Р.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.