Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БЕФ суміш 32 % авіаційного бензину й 68 % етилового ефіру мурашиної кислоти. Препарат раніше використовувався для лікування акарапідозу бджіл. У флакони заливали по 100 мл розчину, закривали кришкою, у якій робили отвір діаметром в 1 мм. Через отвір пропускали ґніт, обрізаючи його на рівні кришки. Флакони кріпили у верхній третині рамки, яку розміщали біля задньої стінки вулика. Курс лікування проводили у вересні-жовтні двічі-тричі з інтервалом у 15-20 днів.

Останнє дозування препарату залишали у вулику на всю зиму. Після весняного очисного обльоту повторювали курс лікування.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.