Бджільництво - словник-довідник

БЕФ суміш 32 % авіаційного бензину й 68 % етилового ефіру мурашиної кислоти. Препарат раніше використовувався для лікування акарапідозу бджіл. У флакони заливали по 100 мл розчину, закривали кришкою, у якій робили отвір діаметром в 1 мм. Через отвір пропускали ґніт, обрізаючи його на рівні кришки. Флакони кріпили у верхній третині рамки, яку розміщали біля задньої стінки вулика. Курс лікування проводили у вересні-жовтні двічі-тричі з інтервалом у 15-20 днів.

Останнє дозування препарату залишали у вулику на всю зиму. Після весняного очисного обльоту повторювали курс лікування.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.