Бджільництво - словник-довідник

РОСЛИННИЙ ВІСК — віск, що виділяється деякими рослинами. Відомі такі види Р.в.: японський, карнаубський, торф'яний, монтан-віск і пальмовий. Вони відрізняються один від одного хімічними й фізичними властивостями. Японський віск містить гліцерин, за хімічним складом належить не до воску, а до жирів, а за фізичними властивостями наближений до воскоподібних речовин, до яких його й зараховують. Торф'яний віск екстрагується з торфу. Зовні він дуже схожий на карнаубський віск і монтан-віск. Усі вони тверді й ламкі.

Р. в. використовується, як правило, у деяких галузях промисловості.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.